Windykacja

Windykacja dała początek firmie Pakt Inkasso od nich zaczął się rozwój naszej firmy. Działania windykacyjne prowadzimy na terenie całego kraju, choć koncentrujemy się na województwach: lubuskim, wielkopolskim, zachodniopomorskim, dolnośląskim i śląskim. Wysoką skuteczność zawdzięczamy między innymi świetnej znajomości środowiska i terenu.

Podczas prowadzenia działań windykacyjnych utrzymujemy stały kontakt z dłużnikiem. Wykorzystujemy wiedzę zebraną wcześniej podczas wywiadu gospodarczego, prowadzimy mediacje oraz zapewniamy opiekę prawnika. Wszystko po to, aby jak najbardziej Cię odciążyć.

Jeśli jesteś ciekaw, jak podchodzimy do windykacji, to piszemy o tym na naszym blogu!

JAK PRZEBIEGA PROCES WINDYKACJI?

Podczas pierwszego spotkania z klientem zapoznajemy się ze sprawą, przeprowadzamy analizę, zbieramy wszystkie potrzebne informacje i przygotowujemy odpowiednią strategię windykacji. Wszystko po to, aby rozwiązać sprawę jak najszybciej i z jak najlepszym skutkiem.

Zawsze dążymy do tego, aby problem rozwiązać na drodze mediacji. Jeśli jednak jest to niemożliwe reprezentujemy klienta również podczas procesu sądowego. Podczas mediacji utrzymujemy stały kontakt z dłużnikiem. Sprawy prowadzone są przez wyspecjalizowanych negocjatorów, dzięki czemu w 70% udaje się je rozwiązać na tym właśnie etapie.

Jeżeli mediacje nie powiodły się, kierujemy sprawę do sądu. Klient dostaje od nas pomoc również na tym etapie. Przeprowadzamy wywiad gospodarczy oraz ustalamy majątek dłużnika, dzięki czemu prowadzone działania są skuteczne.

Bierzemy również aktywny udział w egzekucji należności. Pracujemy aż do momentu, w którym odzyskasz swoje pieniądze.

WINDYKACJA

STRATEGIA WINDYKACJI

_____

Podczas pierwszego spotkania z klientem zapoznajemy się ze sprawą, przeprowadzamy analizę i przygotowujemy odpowiednią strategię windykacji.

SKUTECZNE MEDIACJE

_____

Niezwykle ważny etap w postępowaniu polubownym. To czas na zabezpieczenie roszczeń naszych klientów oraz zdobycie wiedzy dotyczącej majątku dłużnika. 70% spraw udaje się rozwiązać na tym właśnie etapie.

KANCELARIA ADWOKACKA

_____

Jeżeli nie jest możliwe rozwiązanie sprawy na poziomie mediacji, odzyskujemy należności na drodze sądowej. Reprezentujemy klienta w sądzie.

100% WSPARCIE

_____

Działamy kompleksowo, dlatego też bierzemy również aktywny udział w egzekucji należności. Pracujemy aż do momentu, w którym odzyskasz pieniądze.

WINDYKACJA SOFT

_____

Za podstawowy cel obieramy sobie windykację soft. Realizujemy zadania w sposób polubowny, na drodze mediacji i negocjacji.